Підходимо до пошуку роботи стратегічно | Кар`єра для нового життя
uk ru

Підходимо до пошуку роботи стратегічно

Дізнайтеся, як шукати роботу в сучасних умовах постійних змін

На сайті PROMETHEUS доступний безкоштовний курс «Як знайти роботу своєї мрії?» Його проводить Тетяна Пашкіна, HR-експерт сайту з пошуку роботи Rabota.ua.

Основна мета курсу – допомогти всім охочим знайти роботу, яка буде підходити саме їм. Курс розрахований на 6 тижнів і містить лекції, тести й посилання на корисні статті, які розглядають окремі складові ефективного пошуку роботи.

Ми вирішили вивчити цей курс і коротко розповісти вам про його зміст. Читайте сьогодні поради з першої лекції «Стратегія пошуку роботи: як зробити пошук роботи максимально ефективним».

• Пошук роботи останнім часом дуже змінився. Раніше була стабільність, і роботу міняли дуже рідко. Тепер, коли ви шукаєте роботу, потрібно пам’ятати три важливих принципи: немає більше «роботи назавжди»; немає більше «сфери назавжди»; немає більше «знань і вмінь назавжди».
• Зараз пошук роботи можна за аналогією порівняти з серфінгом: потрібно вміти «тримати хвилю», розуміти, що навколо вас постійно йдуть зміни, і контролювати ці зміни.
• Щоб устигати за змінами, потрібно дотримуватися гнучкої стратегії пошуку роботи: необхідно визначити пріоритети й цілі на сьогодні й на найближчі роки, проаналізувати, яке місце у вашому житті займає робота.
• Одним із варіантів збільшення знань і додаткового заробітку є фриланс.
• Важливо розуміти, навіщо ви починаєте зміни і в чому полягає ваша головна мотивація. Якщо ви шукаєте роботу несвідомо – ви даремно витрачаєте час, розпилюєте сили, втрачаєте потрібний настрій.
• При визначенні вашої мотивації зрозумійте, чи дійсно вона ваша, чи вибір професії вам нав’язали батьки, друзі чи соціум. У цьому випадку велика ймовірність того, що ви не будете отримувати задоволення від роботи.
• Дайте собі відповідь: яке місце робота займає у вашому житті? Навіщо вона вам? На це питання може бути кілька варіантів відповідей: заробити грошей, отримати новий досвід, престиж, колектив і коло спілкування, довести свою самостійність батькам та інше.
• Враховуйте, що пошук роботи – це досить складна й довгострокова справа.
• Важливо розуміти, що пошук роботи – це теж робота, і, щоб він був успішним, потрібно робити її якісно.

Пройти курс повністю ви можете за посиланням:
https://courses.prometheus.org.ua/courses/rabotaua/WORK101/2016_T1/about

Рекомендовані записи

14.Лис.2018
Майстер-клас з тайм-менеджменту в Мелітополі

15 листопада 2018 року в Мелітополі відбудеться майстер-клас «Які секрети треба знати про керування часом? Психологія тайм-менеджменту» Що таке керування…

27.Жов.2018
Майстер-клас у Мелітополі: коротко про головне

Наша особиста ефективність робить життя живим, яскравим, навчає отримувати задоволення від кожної хвилини! 24 жовтня в Мелітополі відбувся майстер-клас «Як…

25.Жов.2018
Підвищували власну ефективність на майстер-класі

22 жовтня в Бердянську відбувся майстер-клас «Як підвищити власну ефективність» Учасники дізналися про секрети використання своїх ресурсів, на які можна спиратися…

22.Жов.2018
Майстер-клас «Як підвищити власну ефективність?»

24 жовтня о 10:00 у Мелітополі в межах роботи Центру працевлаштування та бізнесу проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» Карітасу Запоріжжя відбудеться майстер-клас…


Scroll Up