Молоді мами і складності з пошуком роботи | Кар`єра для нового життя

Молоді мами і складності з пошуком роботи

Пошук роботи на сучасному ринку праці має особливості для окремих категорій населення. У тому числі це стосується й жінок із дітьми. Вони часто стикаються з упередженнями роботодавців, які відмовляють їм у роботі тільки за одним фактом наявності дитини.

Стереотипи роботодавців

Роботодавець прагне найняти найбільш ефективного співробітника та сподівається, що складності в особистому житті не торкнуться робочих обов’язків. Коли влаштовуватися на роботу приходить молода мама, у роботодавця спрацьовує стереотип, що маленька дитина буде часто хворіти й мама сидітиме на лікарняному. Це позначиться на ефективності роботи, торкнеться інших співробітників і таке інше.

Щоб знизити ці ризики, роботодавець відмовляє жінкам із дітьми в працевлаштуванні. І дарма робить. Таким чином можна пропустити цінні кадри, адже жінка може забезпечити догляд за дитиною не тільки своїми силами, цілком припустимі варіанти залучення бабусь і дідусів, можна домовитися з чоловіком або залучити няню.

Готуємося до виходу на роботу

Природно, що дитина потребує уваги. Цей момент потрібно врахувати, готуючись до виходу на роботу. Варто прорахувати всі ризики й можливості. Поговоріть із бабусями й дідусями, дізнайтеся ступінь їхньої зайнятості та можливість допомогти з дитиною, коли  це буде необхідно.

Як варіант, домовтеся з партнером, що за необхідності побути з дитиною ви робите це по черзі. Краще, щоб на період випробувального терміну ваш партнер закрив це питання повністю. За цей час ви зможете зарекомендувати себе з кращого боку, і надалі вам буде простіше домовитися про відсутність на робочому місці.

Якщо ці варіанти не підходять, подумайте про няню. Зважте свої можливості, порахуйте, чи зможете ви дозволити собі її послуги.

Що писати в резюме та про що говорити на співбесіді

У резюме краще не вказувати наявність дітей. Так роботодавець не зможе відразу відсіяти вашу кандидатуру, а ви зможете прокоментувати свій сімейний стан і наявність дітей на співбесіді. 

Роботодавцю важливо, щоб у разі вашої відсутності на лікарняному не страждав робочий процес, а не сам факт наявності у вас дітей. Тому якщо ви аргументовано розповісте, що в разі хвороби дитини вас підстрахують родичі, цього буде достатньо.

Якщо роботодавець наполегливо намагається з’ясувати це питання і ви відчуваєте, що це порушує ваші кордони, подумайте про доцільність працевлаштування в цю компанію.

0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up