9 нових стратегій, які пожвавлять ваш пошук роботи | Кар`єра для нового життя

9 нових стратегій, які пожвавлять ваш пошук роботи

Здобувачі, мужайтеся: ви, ймовірно, втомилися, але ще не закінчили свої пошуки. Можливо, ви багато чого робили. Наприклад, годинами працювали над супровідними листами й резюме, подавали заявки на відкриті вакансії, які, на вашу думку, ідеально підходять для вас, ходили на нетворкінгові заходи і співбесіди, але роботу не отримали. Все ж можуть бути варіанти пошуку роботи, які ви втрачаєте з поля зору.

Не кожен крок, описаний нижче, підійде вам, але хоча б один або два можуть підійти. Адже якщо ви вже якийсь час перебуваєте в глухому куті, нестандартно мислити не завадить.

Рекомендації допоможуть тим людям, які втомилися від старих підходів і готові до чогось нового.

1. Зосередьтеся в першу чергу на компаніях, а не на вакансії

Більшість людей зосереджуються на визначенні ролі, яку вони хочуть зайняти, а потім на пошуку відкритих позицій у багатьох компаніях. Замість цього спробуйте знайти кілька компаній, які представляють собою дійсно відповідні місця для вашої роботи й розвитку вашої кар’єри.

Інформацію про вакансії підприємства, виробництва або конкретної компанії можна знайти прямо на сайті організації.

оффлайн

2. Перевірте оффлайн-можливості

У сучасному світі частіше користуються онлайн-пошуком. Однак багато вакансій не публікуються. Тому варто повернутися до стандартного пошуку. Знайдіть невеликі компанії у вашому районі, які значною мірою покладаються на славу. Ці компанії з більшою ймовірністю будуть вітати ваше звернення по електронній пошті або дзвінку.

Ви також можете спробувати звернутися в місцеву торгово-промислову палату й поговорити зі співробітниками, які обізнані про потреби своїх членів, мають із ними прямі відносини та з радістю познайомляться. Також можна звернутися до місцевого центру зайнятості або громадських організацій, що займаються працевлаштуванням населення.

Зверніть увагу на надруковані оголошення, які деякі компанії можуть розміщувати в газетах, на вході в будівлю компанії або підприємства. Наприклад, у супермаркети, зоомагазини й магазини спорттоварів часто потрібні продавці, консультанти, касири.

У підприємства, що надають послуги пасажирських перевезень, наприклад, у громадський транспорт, можуть бути потрібні водії, кондуктори й технічний персонал (слюсарі, ремонтники).

3. Розширте свої зв’язки й відвідуйте заходи за межами вашої галузі

Намагайтеся більше спілкуватися з людьми з інших професійних галузей. Це не означає, що ви повинні починати кожну розмову з новин про те, що ви в пошуку роботи, але ви можете прагнути перетворити це в розмову природним чином. Сусіди, знайомі, люди, з якими ходите в спортзал, відвідуєте уроки англійської або майстер-класи, з ким вигулюєте собаку – будь-який або всі ці контакти можуть мати знання або зв’язки, які можуть виявитися корисними.

Відвідайте семінар, майстер-клас або вебінар із суміжних або зовсім абстрактних тем. Розширюйте свої зв’язки з людьми, використовуючи можливості, які пов’язані з вашою галуззю.

4. Використовуйте соціальні мережі

Сьогодні соціальні мережі – це найшвидший спосіб розширити вашу особисту мережу. Використовуйте його, щоб заявити про себе. Наприклад, опублікуйте пост про те, що ви в пошуку роботи, розкажіть про свій досвід і досягнення, доповніть парочкою красивих фото або цікавих картинок, що привертають увагу. Після цього попросіть друзів поділитися цією інформацією на своїх сторінках чи в сторіс. Використовуйте для цього Facebook, Instagram або професійну мережу LinkedIn.

У Telegram є багато каналів, де публікуються вакансії певної сфери, наприклад. Дізнайтесь про такі, підпишіться та отримуйте інформацію про роботу щодня!

соціальні

5. Створіть і надішліть інформаційний буклет

Що може відрізняти вас від інших і дозволить отримати будь-яку роботу, яку ви хочете, так це здатність довести, що ви створюєте цінність на постійній основі. Знайдіть проблему, яка існує в області ваших інтересів, обміркуйте рішення, яке ви здатні реалізувати, і підготуйте інформаційний буклет (або презентацію), який можна надіслати електронною поштою або розмістити в блог. Розповідайте в ньому історії, що містять ідеї та рішення цих проблем. Ви зможете піти на будь-яке інтерв’ю та сказати:

«Подивіться на людей, яким я допомагаю, подивіться на проблеми, які я вже вирішую, подивіться на цінність, яку я створюю».

Існують безліч онлайн-сервісів для презентації даних і створення інфографіки. Сайт Issuu дає можливість будь-кому, хто має готовий цифровий контент, завантажувати й поширювати свої публікації по всьому світу.

6. Обійдіть HR-ів, якщо це можливо

Якщо ви визначили конкретну роль або компанію, яка вас цікавить, намагайтеся знайти спосіб обійти HR-ів і привернути увагу когось з відділу, в який ви подаєте заявку.

Якщо у вас немає прямих зв’язків через друзів, родину або колишніх колег, почніть ходити на конференції, обіди та панельні дискусії, де люди, що працюють у компанії, присутні або виступають. Назвіться, отримайте візитку або підпишіться на їхні LinkedIn або Фейсбук-сторінки. Після того, як ви встановили зв’язок, надішліть листа електронною поштою з описом вашого інтересу до компанії та запитайте, із ким найкраще зв’язатися.

7. Підтвердіть актуальність вакансій і встановіть людські зв’язки

Одна стратегія, яку багато людей не беруть до уваги, – переконатися, що опублікована вакансія все ще активна. Це особливо важливо, якщо ви знаходите вакансію, розміщену на термін більше двох-трьох тижнів. Найменше вам захочеться витратити час і зусилля на пошуки роботи, яка «майже закрита», тому ось що рекомендуємо: зв’язатися з рекрутером, фахівцем із залучення талантів або (якщо компанія невелика) з керівником відділу кадрів і просто скажіть:

«Я тільки що наткнувся на ваше оголошення про [назва посади]. Мій досвід і знання відповідають вимогам, і мене зацікавила вакансія, але я помітив, що реклама з’явилася кілька тижнів тому. Я хотів уточнити, чи ви все ще активно займаєтеся пошуком на цю позицію?».

Припускаючи, що це так, цей дзвінок дає вам перевагу: ви щойно встановили зв’язок із кимось усередині організації, і можна відразу ж запропонувати відправити їм своє резюме.

Здобувачі часто забувають налагодити відносини з людьми, перш ніж подавати заявки. Розвиток відносин із рекрутерами, менеджерами по найму та професіоналами в командах, які вас цікавлять, допоможе виділити ваше резюме серед інших кандидатів, які, ймовірно, подали онлайн-заявку, без установлення людського контакту або отримання рекомендації.

8. Бесіди з лідерами на співбесіді

Під час співбесіди з начальником, генеральним директором або кимось іншим з керівної посади поверніть обговорення, щоб дізнатися більше про компанію. Запитайте про ініціативи, показники і цілі компанії, цінності й корпоративну культуру або про інші пов’язані з роботою теми. Оскільки здобувачам роботи слід пам’ятати, що основна мета співбесіди – продати свої навички й досвід, то в такої розмови є двоякі переваги:​​ви демонструєте інтерес до компанії та пропонуєте себе як цінний кадр. Тому знайдіть спосіб продати себе як потенційний актив роботодавцям на основі інформації, якою вони з вами діляться.

9. Проведіть вечірку з пошуку роботи ☺

Замість того, щоб іти на нетворкінг-захід із надією знайти потрібних людей, чому б не влаштувати власну вечірку з пошуку роботи?! Запросіть на зустріч людей зі сфери кар’єри, у якій ви найбільше зацікавлені, і які тежу пошуках роботи. Додайте про це оголошення на вашій сторінці в соціальній мережі і попросіть друзів поділитися постом.

Забронюйте столик у кафе або влаштуйте зустріч в антикафе.

Запросіть від шести до восьми людей, які в пошуку роботи і, на вашу думку, мають досвід і знання, корисними для обміну. Продумайте план зустрічі, де кожен міг би розповісти про себе для тренування презентаційних навичок: про свій професійний досвід, стратегії пошуку роботи, досвід проходження співбесіди в різних компаніях, корисні контакти. А також придумайте розважальну частину, наприклад, настільні ігри. Зробіть невелику презентацію про те, хто ви та який потенційний внесок можете зробити в компанію майбутнього роботодавця й запропонуйте іншим зробити те саме. Люди, яких ви запросите, виграють від розширення своїх контактів і спілкування з іншими людьми. І, перш ніж виключити цю стратегію як занадто дорогу або енерговитратну, оцініть переваги!

 

Стаття створена на основі тексту

0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up