7 постулатів кар'єрного консультування | Кар`єра для нового життя

7 постулатів кар’єрного консультування

Найчастіше нові клієнти приходять на кар’єрну консультацію вперше, багато – навіть із побоюванням, бо «що це таке і з чим його їдять» – не зовсім зрозуміло. Кар’єрний консультант Олена Іванчикова вирішила підняти завісу на послугу кар’єрного консультування й описати основні правила такого співробітництва і взаємодії.

  1. Послуга кар’єрного консультування й допомога консультанта не може бути нав’язана ззовні. Це – історія про взаємність. Ви не можете записати чоловіка / дитину / тещу на консультацію, а їм уже повідомити про це постфактум. Якщо клієнт не розуміє, навіщо йому це й що від нього хочуть, то результат буде нульовий.
  2. Послуга кар’єрного консультування не звільняє клієнта від відповідальності за результат. Консультант указує на можливості, які раніше клієнтові були неочевидні, і пояснює, як правильно цими можливостями скористатися. Але це не означає, що він шукає за клієнта нову роботу або вказує на нову професію при зміні сфери діяльності. Відповідальність за прийняття рішень – на клієнті.
  3. Кар’єрний консультант працює з тією інформацією, яку надає клієнт, – ні більше, ні менше. Це означає, що довірчі відносини в кар’єрному консультуванні – фундамент для майбутнього результату. І якщо були «скелети в шафі» в кар’єрному минулому, про це обов’язково потрібно розповісти при зустрічі. Тільки так допомога консультанта буде максимально ефективною.
  4. Все, що відбувається на кар’єрній консультації, залишається на кар’єрній консультації. Вся інформація, в яку клієнт посвячує консультанта, є повністю конфіденційною – від безпосереднього запиту на пошук нової роботи (при наявності поточного місця зайнятості) до бізнес-ідей та інших планів на майбутнє.
  5. Не всі запити вирішуються за одну консультацію. Точковий запит, – будь то створення резюме або моделювання інтерв’ю – підсумок однієї консультації. Але на пошук нового кар’єрного напрямку або створення кар’єрної стратегії краще закладати мінімум 2 – 3 зустрічі. Тільки так вийде детально заглибитися в аналіз поточної ситуації, опрацювати сильні сторони, прояснити переваги та схильності до тієї чи іншої сфери. Тут же – ґрунтовно попрацювати з колесом балансу й поглянути на кар’єру не як на щось окреме, а як на частину життя в цілому (одну з її складових пазлів), торкнутися цінності й бачення життя в межах 2-3 років і відповісти на питання «А як я хочу жити взагалі?». Після такого глибинного кар’єрного коучингу часто думки про кар’єру перевертаються з ніг на голову – і здорово, коли усвідомлення приходить вчасно.
  6. Між кар’єрними консультаціями клієнт отримує домашнє завдання, яке потрібно виконувати, щоб безпосередні консультації проходили більш ефективно. Іноді я прошу заповнити профорієнтаційні опитувальники або кар’єрний SWOT-аналіз, підготувати мінісамопрезентацію. Таким чином, клієнт налаштовується на потрібний лад, і в мене, як у консультанта, вже є ґрунтовний фундамент для розвитку теми та її деталізації.
  7. Послуга кар’єрного консультування – це не «гасіння пожежі». Вірніше, добре, коли консультант цю «кар’єрну пожежу»! не гасить (хоча може). Коли клієнт не приходить на консультацію із запитом «мені потрібна нова робота ще на вчора», а коли він підходить до цього завчасно. Тільки так є можливість збудувати кар’єрну стратегію, детально вивчити ринок праці, зрозуміти, які компанії цікавлять і який формат діяльності буде більш прийнятним. Тут же є можливість (і час, що найголовніше) скласти кар’єрний план, зрозуміти зони розвитку й «докрутити» їх до потрібного рівня. Важливо розуміти, що кар’єрний консультант із радістю супроводжуватиме в цьому цікавому шляху, якщо має основним ресурсом – часом, який є в запасі до наміченої мети.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up