Як поліпшити текст вакансій | Кар`єра для нового життя

Як поліпшити текст вакансій

Поради про те, як описати вакансію так, щоб вона приваблювала максимальне число кандидатів.

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» дає можливість роботодавцям безкоштовно розміщувати вакансії. І вони цією можливістю користуються. Але часто не так ефективно, як могли б. В основному це пов’язано з текстом самих вакансій.

Не всі роботодавці підходять до складання вакансій ґрунтовно. Найчастіше вакансія не містить вимог до претендентів, важливої ​​інформації про умови праці та заробітну плату. Таким чином, на з’ясування цих моментів витрачається зайвий час здобувачів та роботодавців.

Щоб допомогти роботодавцям складати ефективні тексти вакансій, ми знайшли корисний матеріал на цю тему. Пропонуємо з ним познайомитися.

Прочитайте поради Наталі Бабаєвої про те, як поліпшити текст вакансій. У своєму пості «Як написати вакансію» на Медіум автор зазначає, що жанр «вакансія» відстав від часу. Тексти більшості вакансій занадто абстрактні, шаблонні й сухі. Через це компанії витрачають зусилля й час, спрямовані на пошук персоналу, даремно. Наталя дає дієві поради, як виправити ситуацію.

Вона пропонує розглядати саму вакансію як промосторінку й використовувати всі складові промотексту: унікальну торгову пропозицію, соціальні докази, аргументацію і багато іншого.

Наталя розповідає в пості:
• як привернути увагу здобувачів;
• як продати кандидату вакансію;
• як позбутися зайвої абстракції;
• як використовувати тестові завдання.

У кінці матеріалу є 35-хвилинне відео, в якому автор розбирає деякі вакансії та показує, як їх поліпшити.

Повний текст ви можете прочитати за посиланням: https://bit.ly/2OTjkl3

Також нагадуємо вам, що соціальний портал «Кар’єра для нового життя» дає можливість роботодавцям безкоштовно розмістити будь-яку кількість вакансій. Додати вакансії ви можете з реєстрацією чи без неї.

Поділитися:


Scroll Up