Про сайт - Кар`єра для нового життя

Про сайт

Соціальний портал з працевлаштування «Кар’єра для нового життя»  був створений Міжнародним благодійним фондом Карітас України у 2016 році та допомагає соціально незахищеним категоріям населення знайти роботу або почати свою справу, а роботодавцям – знайти співробітників.

Усі послуги, які надає портал, є абсолютно безкоштовними.

Щодо роботодавців сайт орієнтований на представників сфери малого, середнього бізнесу та підприємств, які не мають достатньо ресурсів для пошуку співробітників на платних сайтах.

 

ПОСЛУГИ САЙТУ:

– надання безкоштовної платформи для розміщення вакансій українськими роботодавцями та резюме здобувачами;

– інформування щодо проектів Карітасу та партнерських організацій із працевлаштування й розвитку бізнесу;

– поширення корисної інформації, пов’язаної з напрямками допомоги сайту;

– розміщення історій успіху тих, хто завдяки проектам Карітасу знайшов роботу, отримав грант на перепідготовку, бізнес-грант, грант на створення робочих місць;

– надання онлайн-консультацій експертів – наприклад, рекрутерів та юристів;

– проведення вебінарів.

 

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя»  допомагає в пошуку роботи та започаткуванні власної справи найбільш уразливим категоріям населення, серед яких:

– внутрішньо-переміщені особи (переселенці);

– жінки з дітьми;

– люди з інвалідністю;

– люди старшого покоління.

 

МОЖЛИВОСТІ САЙТУ

 1. Можливість отримати доступ до потрібної групи здобувачів

Переселенці, жінки з дітьми, люди з інвалідністю, люди старшого покоління – ці групи людей шукають на нашому сайті роботу й корисну інформацію. Розмістивши вакансії, роботодавець отримає до них прямий доступ.

 1. Можливість чітко сегментувати здобувачів

При додаванні вакансії роботодавець  може вказати у фільтрі, кого готовий узяти на роботу: переселенців, людей з інвалідністю, жінок чи людей старшого покоління. Це означає чітке таргетування вакансій роботодавця, а для шукачів зменшує зусилля на пошук підходящої роботи.

 1. Можливість додавати вакансії або резюме з реєстрацією та без неї

Ми зробили два варіанти додавання вакансій:

 • з реєстрацією: це зручний варіант для середнього та великого бізнесу, які хочуть розміщувати необмежену кількість вакансій, мати можливість керувати вакансіями з особистого кабінету й додавати інформацію про свою компанію;
 • без реєстрації: для малого бізнесу та приватних підприємців з однією-двома вакансіями, які не вимагають розширеного опису.

 

СЕРВІСИ САЙТУ

 1. Розміщення вакансій та резюме з реєстрацією та без неї.
 2. Новини: актуальна інформація про діяльність проектів Карітасу та партнерських організацій.
 3. Блог: корисні статті, посилання на ресурси, інформація про освітні можливості.
 4. Відео: відеолекції  та записи вебінарів.
 5. Історії успіху: каталог історій тих, хто завдяки проектам Карітасу знайшов роботу, отримав грант на перепідготовку, бізнес-грант, грант на створення робочих місць.
 6. Онлайн консультації юристів та рекрутерів.

Завдання сайту – створити в Україні спільноту роботодавців, лояльних до вразливих категорій населення й здобувачів, яких об’єднає єдиний комунікаційний простір, а також допомогти малому, середньому бізнесу, підприємствам та самозайнятим особам розвиватися.

Зручність, ефективність і простота використання інструментів порталу, використання знань фахівців з підбору персоналу дозволяє поліпшити якість життя тих, хто хоче знайти роботу та розвивати власну справу.

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» діє в межах діяльності проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості громад у східному та південному регіонах України».

 

проект

Якщо маєте питання чи пропозиції, звертайтеся за телефонами:

+38 050 329 10 70
+38 050 314 69 44

або поштою: info@careerfornewlife.com.


 

ПРО ПРОЕКТ

ПРО КАРІТАС УКРАЇНИ

ІСТОРІЇ УСПІХУ