На шляху до масштабного успіху

Будь-яка життєва ситуація навчає нас змінюватися, долати перешкоди, не стояти на місці. А коли доля дарує нам другий шанс, потрібно хапатися за нього та отримувати якнайбільше. Такі висновки зробила героїня нашої історії – Юлія Володимирівна.

Одягнена у фірмові червоно-білі кольори, вона дзвінко й майже маніфестально розповіла, як із переїздом із Донецька в 2014 боролася за власне місце в рідній країні, шукала можливості, моральні та фізичні, для прояву власної енергії.

Ще в 1997 році Юлія Володимирівна започаткувала  бізнес із продажу лабораторного та вагового обладнання, відкривши приватне підприємство «Галатея». З початком конфлікту на Сході України вона переїхала до Бердянська, де подавалася на бізнес-грант. Їй відмовили, але не через те, що не вірили в неї. Навпаки. «З таким завзяттям та характером навряд чи можна пропасти», – натякали їй.

Та наша героїня потребувала матеріальної та психологічної підтримки, як і всі переселенці.

Іноді стається так, що перед нами двері зачинені там, де від нас мало користі. А отже, відкриються ті, які ведуть до більшого результату.

Тож коли Юлія переїхала до Харкова з розвиненою промисловістю й потенційними клієнтами, на допомогу їй прийшов проект із надання грантів для роботодавців від Карітасу України.  Цей проект дозволяє отримати гроші на розвиток власної справи та створити робочі місця для переселенців.

Юлія Володимирівна таки отримала грант. Завдяки йому закупила необхідне для роботи обладнання, а найголовніше – влаштувала на роботу трьох переселенців.

Зараз Юлія Володимирівна має два онлайн-магазини, у яких дуже специфічний асортимент: це і ваги – від лабораторних до автомобільних, і лабораторне обладнання, і вимірювальні інструменти, і хімічний посуд, і навіть хімреактиви. Своєю діяльністю «Галатея» підтримує вітчизняного виробника, закупаючи товар в українських заводів.

Наша героїня вдячна Карітасу за можливість розвиватися.

ЇЇ постійна команда – Катерина та Галина Григорівна  – локомотив  «Галатеї», виробивши девіз «Мислити масштабно», невпинно розвивається, рухається в напрямку успіху.

Так виникають нові ідеї, які зараз же втілюються в життя. Наприклад, командою Юлії створено канал на «YouTube», де розповідається про особливості різних приладів.

Юлія Володимирівна з тих жінок, які прагнуть довести, що можуть розібратися в складних технічних приладах і багато чого досягти власною наполегливістю та вірністю справі. Крім того, наша героїня встигає проводити тематичні семінари, встановлювати нові ділові контакти та співпрацювати з місцевими закладами, з якими ділиться знаннями щодо роботи того чи іншого приладу.

Юлія Володимирівна – хороший приклад незламності жіночого характеру, приклад жінки, яка, дбаючи про родину, рідних та близьких, крокує до нових вершин.

Ми раді знайомству з Юлією Володимирівною й бажаємо «Галатеї» розвитку, визнання в рідній країні й виходу на міжнародний рівень!

Більше історій успіху

Історії успіху