СЬЮЗЕН ДЭВИД “ЕМОЦІЙНА ГНУЧКІСТЬ”

Неочевидний підхід до реалізації вашого потенціалу, названий Harvard Business Review ідеєю року.

Сьюзен Дэвид розробила концепцію «емоційній гнучкості» (визнану ідеєю року за версією HBR) після 20 років вивчення емоцій. Вона з’ясувала, що не розум, ні креативність, ні тип особи не зумовлюють успіх. Вся річ у тому, як ви володієте внутрішнім світом – думками, почуттями, внутрішнім діалогом.

Все більше наукових досліджень показують, що емоційна негнучкість – «фіксація» на думках, відчуттях і лініях поведінка, яка не приносить нам користі – пов’язана з рядом психологічних проблем, включаючи депресію і тривожність. Навпаки, емоційна гнучкість – гнучкість думок і почуттів, що дозволяє оптимально реагувати на повсякденні ситуації, – веде до благополуччя і успіху.

Емоційно гнучкі люди динамічні. Вони уміють підлаштовуватися під складний і швидко такий, що міняється світ. Вони виносять величезний стрес і долають труднощі, не втрачаючи захопленості, відкритості і сприйнятливості. Вони не дають негативним почуттям вибити їх з колії; навпаки, вони тільки упевненіше йдуть – разом з усіма своїми «тарганами» – до самих амбітних цілей.

Ця книга допоможе вам краще усвідомити свої емоції, навчитися приймати їх і жити з ними у світі, а потім вийти на пік свого розвитку – і усе це завдяки підвищенню емоційної гнучкості. Вона не перетворить вас на ідеального героя, який ні єдиного слова не говорить невлад і ніколи не страждає від почуття сорому, провини, гніву, тривоги або невпевненості. Але ви знайдете підхід до своїх найважчих переживань, навчитеся отримувати задоволення від взаємовідносин і досягати своїх цілей.