Особистий та сімейний бюджет: основи

Цей курс про те, як бюджет допомагає досягти поставлених життєвих цілей. Він буде корисний для тих, хто хоче взяти гроші під контроль і навчитися заощаджувати. Зокрема – подружнім парам, які прагнуть, щоб гроші допомагали в сімейному житті, а не руйнували стосунки.

Курс дає відповіді на такі питання:
• Як правильно ставити фінансові цілі та як бюджет допомагає їх досягати?
• Які є лайфхаки та технології для максимально ефективного ведення бюджету?
• Як розмовляти про гроші в стосунках та планувати бюджет разом?

Автор курсу подолав власний шлях до першого мільйону гривень заощаджень в Україні за два роки й три місяці. Тож слухачі отримають лише ті рекомендації, що відповідають українським реаліям та аргументовані досвідом автора курсу.

Українці, як і громадяни багатих країн, можуть чесною працею заробляти гроші, планувати приватну пенсію та отримувати пасивні доходи. Інвестуйте кілька годин вашого часу у фінансову грамотність – навичку, що забезпечить ваше майбутнє.

Про автора курсу:
Любомир Остапів – відомий в Україні фінансист. Однією з перших інвестицій у житті вважає добру економічну освіту – він бакалавр із напряму “Економіка та підприємництво” НаУКМА, та MBA kmbs.
Закінчив Києво-Могилянську бізнес-школу, має великий попит серед фінансових радників українських ІТ-компаній. Співпрацював/консультував: Stanfy, Petcube, HoshvaPR, Concepter, Coppertino, Ecois.me, PromoRepublic, SupportYourApp, Softorino, Restream та багато інших успішних компаній.
Є активістом Асоціації випускників Могилянки та Фонду випускників України.

Перша книга Любомира Home Finances for Couples , видана англійською мовою на Amazon у 2013 році, уже отримала кілька міжнародних нагород. Наступна – «Любов та бюджет» – є першим україномовним виданням про сучасні сімейні фінанси.

Щоб переглянути курс і зареєструватися, перейдіть за посиланням vumonline.ua/course/personal-and-family-budget/