Кріс Гільбо “Стартап за $100”

Іноді знайти поєднання задоволення та доходу можна, не залишаючи своєї нинішньої професії. Утім, іноді доведеться неабияк попітніти, щоб відійти від традиційного заробітку і відкрити для себе альтернативні джерела доходу. У будь-якому випадку потрібно буде створити невеликий стартап на власні гроші, приділити йому трохи часу й почекати, поки ця компанія не дозріє для серйозного успіху, щоб пожинати плоди своєї праці, переставши залежати від обставин, і почати жити так, як хочеться.

Ця книга для тих, хто прагне до більш повного, цікавого й осмисленого життя. Вона буде цікава тим, хто хоче перестати залежати від обставин і почати жити так, як давно вже хочеться. Її обов’язково варто прочитати тим, хто хоче припинити займатися нудними, нікому не потрібними речами і почати робити те, що одночасно цікаво й корисно для інших.

Під час підготовки цієї книги Кріс Гільбо знайшов півтори тисячі підприємців, які сьогодні володіють бізнесом, що приносить 50 і більше тисяч доларів річного доходу, хоча починали вони із вкрай скромних капіталовкладень (у багатьох випадках мова дійсно йшла про суми, що не перевищують 100 доларів). Потім він детально вивчив 50 найбільш цікавих представників цієї групи. На основі даних цього дослідження і була написана проста та зрозуміла книга, що містить цінні поради від тих, хто знає, як перетворити свою роботу на джерело радості й задоволення. Причому Кріс не обмежується загальними рекомендаціями, а наводить точні суми, порядок дій, необхідні в перші місяці. Крім того, він аналізує і помилки, які підприємці здійснювали спочатку.