БАРБАРА ШЕР “РОБОТА ТВОЄЇ МРІЇ”

Величезна підбірка ідей від Барбари Шер, які допоможуть заробляти, займаючись улюбленою справою.

Автор бестселера «Мріяти не шкідливо» Барбара Шер своїми книгами і виступами змінила життя мільйонів людей. У цій книзі вона ділиться ідеями та рекомендаціями, які допоможуть вам заробляти на життя, займаючись улюбленою справою.

Дуже багато мрій гинуть просто тому, що в людей мало інформації. Люди відмовляються від справи мрії, тому що працюють у корпораціях і вважають, що єдиний правильний шлях лежить через кар’єрний ріст, бізнес-плани і кредити. Інші вважають обов’язковим спочатку одержати вчений ступінь.

А в цей час багато людей займаються улюбленою справою і заробляють без бізнес-планів, кредитів і вчених ступенів.

Якщо ви серед тих, хто не вірить у можливість заробляти на тому, що приносить задоволення і радість, — ця книга для вас. Вона допоможе вам подивитися на ситуацію під новим кутом, придумати кілька ідей, щоб ви могли займатися тим, що любите, а не ходити на ненависну роботу.

Ключова частина книги — величезна підбірка ідей від Барбари Шер, що допоможуть вам знайти свій шлях і свою роботу мрії, яка може бути і фрілансом, і роботою вдома, і виїзною. Вам зовсім не обов’язково сидіти в офісі з 9 до 6, щоб заробляти собі на життя.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче знайти роботу або справу мрії і займатися тим, що подобається.