Тест на профорієнтацію

Для того, щоб пройти тест на профорієнтацію, будь ласка, надішліть свою заявку, заповнивши форму. Ми сконтактуємо з Вами для уточнення часу проходження тестування та відповімо на всі Ваші запитання.

Тестування проходить завдяки спеціально встановленій програмі на комп’ютері, тому можливе на даний час лише у перелічених містах: 

  • Одеса
  • Маріуполь
  • Запоріжжя

Якщо Ви ще не визначилися з найкращим для Вас напрямком діяльності, ми пропонуємо пройти профорієнтаційний тест Комплекс «ПРОФКАР’ЄРА».

Запропонована в Комплексі методика є особливо ефективною для визначення подальшого професійного розвитку, побудови ефективного плану кар’єрного зростання та пошуку найбільш оптимальних посад.

Комплекс «ПРОФКАР’ЄРА» складається з 5-ти блоків: життєві установки, інтереси, структура інтелекту, мотивація, особистість. Перший, другий, четвертий та п’ятий блоки не передбачають обмеження в часі, на виконання третього блоку надається 40 хвилин. Середній час проходження тесту – 1,5 години.

За підсумками тестування Ви отримаєте список конкретних позицій, які представлені на ринку праці та є найбільш актуальними відповідно до професійних інтересів і нахилів. Це можуть бути, наприклад, аудитор-аналітик, технічний дизайнер, менеджер з навчання персоналу, бренд-менеджер, журналіст, різні керівні позиції. Потім під час консультації відбираються і обговорюються ті позиції, на які варто орієнтуватися в першу чергу чи які слід виключити з розгляду.