Учасниці проекту “WE RISE – Зростаємо разом” захистили бізнес-плани

Травень 12, 2018

11 травня в рамках бізнес-школи проекту “WE RISE – Зростаємо разом” пройшов захист бізнес-планів. Учасниці проекту представили своє бачення розвитку бізнесу, розповіли про конкурентів, цільову аудиторію і фінансові показники.

На захист було представлено багато цікавих ідей і кожна з готовим бізнес-планом. Таку комплексну підготовку зі створення і розвитку своєї справи дівчата пройшли в навчальному центрі “Планета знань”, а допомагали їм Дар’я Коробцова і Олена Куценко, які спеціально розробили програму для учасниць цього проекту і провели для них заняття в бізнес-школі. Вони дали учасницям системні знання з оцінки та розробки плану реалізації власних ідей.

Захист бізнес-планів

Оцінювали життєздатність бізнес-планів і підказували нові ідеї та напрямки розвитку члени комісії, серед яких були: Катерина Стрельченко, Вікторія Стахова, Олександр Чумак, Геннадій Якубов, Шон Гріффін.

За підсумками оцінки бізнес-планів будуть відібрані 5 учасниць, які отримають гранти на розвиток бізнесу. Давайте побажаємо їм усім удачі і розвитку.